Про це повідомляється на сторінці прес-центру АТО у «Facebook».

«До його складу увійшли представники української сторони, моніторингова група ОБСЄ та 76 військовослужбовців ЗС РФ.  Головна мета робочої групи центру полягає у реалізації заходів, спрямованих на встановлення режиму повного припинення вогню – режиму «Тиші», – йдеться у повідомленні.

«Зокрема, передбачається виведення засобів ураження калібром понад 100 мм на визначені відстані та створення 30-кілометрової зони розмежування, що визначено Мінським меморандумом, а також зняття встановлених мінно-вибухових загороджень у визначених районах ворогуючих сторін», – зазначають у прес-центрі АТО.

У повідомленні зазначено, що зону визначених районів щодо припинення вогню буде розподілено на чотири – п’ять секторів безпеки, в яких працюватимуть від трьох до п’яти моніторингових груп ОБСЄ спільно з представниками України та РФ».

«Вкрай важливо, що ця робоча група спільного центру буде здійснювати контроль за припиненням вогню протягом усього періоду стабілізації обстановки на території Донецької та Луганської областей», – наголошується у повідомленні.