Звернення здебільшого стосувалися надання гарантійних листів на співфінансування мікропроектів регіонального розвитку. Зокрема, було надано 7 гарантійних листів на різні суми: Ходорівській СЗШ №2, №3, с. Мельничі, с. Буянів (Народний дім), тощо. Також були звернення про матеріальну допомогу; від церковних громад; від мешканців м. Ходорова (вул. Шептицького,3) щодо перекриття житлового будинку, дах якого знаходиться у жахливому стані: мешканці с. Дуліби клопотали про огорожу дитячого майданчика. Представнику футбольної команди с. Чорний Острів та капітану місцевих майстрів шкіряного м’яча с. Кам’яне Олег Канівець вручив футбольні форми і м’ячі.

Відтак, народний обранець провів зустрічі з громадами сіл Загірочко, Вовчатичі, Кам’яне. Насамперед, Олег Канівець ознайомив людей з ситуацією у Верховній Раді та бюджетному комітеті. Відповів на запитання про акцію «Вставай, Україно!», що зроблено в окрузі за 100 днів та щодо зняття депутатських повноважень з С. Власенка. Мешканці с. Кам’яне висловили пропозицію внести законопроект про зменшення розміру плати за переоформлення будинків і землі. У с. Загірочко цікавилися майбутніми президентськими виборами, законопроектом про «Дітей війни» та молодь села звернулася з проханням про надання допомоги із заміни підлоги в спортзалі.

У с. Вовчатичі війт загострив три нагальні проблеми, які потребують втручання народного депутата: обмеження швидкості транспорту на головній дорозі населеного пункту, яка до того ж у жахливому стані; сільське сміттєзвалище за яке доводиться регулярно сплачувати штрафи та затримка казначейством коштів на проект «Освітлення вулиць». Помічник народного депутата Олега Канівця Руслан Мочарський проінформував про можливість будівництва сміттєпереробного заводу поблизу м.Рогатина, який буде забирати та переробляти сміття з м. Ходорова і прилеглих сіл. Так, що проблема сміттєзвалища у с. Вовчатичі (сателіта Ходорова) незабаром буде вирішена. Інші питання Олег Канівець взяв під особистий контроль.