Такі результати дослідження вчених з Університету Торонто (Канада) і Техаського університету в Сан-Антоніо (США).

На їх думку, корсть від роботи в обід можлива за однієї умови: працівник повинен сам захотіти зайнятися справами і не відчувати примусу з боку керівництва.  Головне – це можливість вибору роду діяльності в обідню перерву. Якщо працівник сам побажав продовжити роботу, то вона піде йому на користь.

Вчені попросили співробітників офісів описати свою діяльність під час обідньої перерви протягом 10 днів. Потім дослідники попросили офісних працівників описати ступінь своєї втоми в кінці кожного робочого дня. З'ясувалося, що ті, хто розслаблявся під час обіду, як і очікувалося, відчували себе менш втомленими в кінці робочого дня.

А ті, кого керівники змусили працювати під час обіду, відчували себе втомленими. Але дослідники помітили дивну особливість: як тільки співробітник сам приймав рішення попрацювати, то втоми було набагато менше. Крім того, втомленими відчували себе співробітники, які відпочивали під час обіду, але спілкувалися при цьому – далеко не завжди з власної волі – з колегами, говорили про роботу і обговорювали офісні справи.

Тобто, як зазначають дослідники, головне, що впливає на відчуття втоми – це свобода вибору. Якщо співробітник сам прийняв рішення – попрацювати або поспілкуватися з колегами – то до кінця дня він відчуває менше втоми. Більше того, такий співробітник протягом дня трудиться більш ефективно.

Вчені рекомендують керівникам компанії надавати співробітникам більше свободи для вибору діяльності під час обіду. Це значно поліпшить продуктивність праці. В іншому випадку прогули, прохолодне ставлення до роботи, висока плинність кадрів, помилки в роботі стануть звичайною справою.

Джерело: Вища освіта