Про це сьогодні в інтерв’ю журналістам повідомив Віктор Янукович.

Втім, Янукович не дав чіткої відповіді, чи вступатиме Україні до Митного Союзу, наголосивши, що Україна є стратегічним партнером МС.

«Ми співпрацювали, але в нас не було визначеного формату співпраці і врешті-решт цей формат був визначений спеціальним протоколом, підписаний в Мінську прем’єр-міністрами країн Митного Союзу, він надає нам статус спостерігача в Митному Союзі», – нагадав Янукович.

Він відзначив, що в 2003 році Україна прийняла офіційне рішення, яке ратифіковане парламентом, про входження до єдиного економічного простору. Водночас, Янукович не повідомив, у якому старту Україна планує співпрацювати з цим об’єднанням.

«В цьому статусі Україна залишилась, а ця трійка країн пройшла великий шлях узгоджень, спільної співпраці в торгово-економічних питаннях, а Україна не приєдналась до жодного документу, що створює проблеми в стосунках співпраці. Уряд розглядає ці положення і після того, як будуть зроблені висновки, будуть прийматись відповідно прозорі рішення до яких положень ми будемо приєднуватись, до яких ні, на яких умовах», – зазначив Янукович.

«Україна є стратегічним партнером Митного Союзу», – наголосив Янукович.