Про це повідомляє «Дождь».

Як зазначається, це випливає з фінансових звітів трьох його компаній, які в сумі заробили 2,04 мільярда рублів чистого прибутку.

Своєю чергою, сам Шеломов весь рік пропрацював найманим менеджером в одній з компаній групи «Совкомфлот».

Зазначається, що Михайло Шеломов – двоюрідний племінник президента Путіна. Він володіє 99,99-відсотковою часткою в компанії «Акцепт». «Акцепту» належать фірми «Платинум» та «Согаз-Нерухомість». Компанії займаються вкладеннями в цінні папери та управлінням нерухомістю.

«Акцепт» і «Платинум» володіють 8,4% акцій банку «Росії». Також «Акцепт» станом на середину 2016 року володів 12,47% акцій страхової компанії «Согаз». Фірмі «Платинум» належить земельна ділянка і вілла в Сочі площею понад 2 тис. кв. метрів.

Ці три компанії сумарно отримали 2,04 мільярда рублів чистого прибутку за 2016 рік. Таким чином середній дохід Шеломова пропорційно його частці володіння склав понад 5,5 мільйонів рублів на день.

За оцінками Центру розслідування корупції та організованої злочинності, сумарні статки Шеломова становлять 573 млн дол. Однак, як підкреслив регіональний редактор OCCRP Роман Шлейнов, не виключено, що родич Путіна грає роль номіналу і не має можливості реально розпоряджатися своїм статком. 

 

«Вголос»