Керівник УМВС Чернівецької області Василь Василов не дав ні ствердної, ні заперечної відповіді на запитання – чи зареєстрований джип, яким викрали студента ЧНУ, на матір Народного депутата України Н.Шуфрича. На прес-конференції, до ста днів роботи нового керівництва УМВС України в Чернівецькій області В.Василов уникнув прямої відповіді на це запитання. Як повідомляли Чернівецькі ЗМІ, 17 травня біля навчального корпусу ЧНУ двоє нетверезих молодих людей на джипі марки "Мерседес" викрали студента, побили і за кілька десятків метрів викинули з автомобіля"
За деякий час автомобіль затримали працівники ДАІ при виїзді з Чернівців. Організатора інцидента заарештовано, проти нього порушено кримінальну справу за частиною другою статті 296 - хуліганство.
Особа ж власника автомобіля наразі встановлюється, хоча у ЗМІ просочилася інформація, що „Мерседес” зареєстрований на маму Н.Шуфрича.
Згідно міліцейської статистики, оприлюдненої на прес-конференції, на сьогодні у Чернівецькій області зареєстровано понад дві тисячі різноманітних злочинів. 366 – у сфері економіки. Найбільший відсоток розкриття - понад 90% за навмисними вбивствами, зґвалтуваннями, крадіжками з автомототранспорту та хуліганством.