Народний депутат від «Слуги народу» Олександр Дубінський та його родина володіють 24 квартирами та 17 автомобілями. Подавати декларацію про майно Дубінський цьогоріч не захотів.

Про це йдеться у розслідуванні Bihus.info.

ЦВК вимагала від Дубінського подати декларацію у 2019-му, але той відмовився, бо НАЗК цього не вимагає, тому декларацію він подасть лише навесні.

Постійно депутат їздить на машині «Тойота Ленд крузер», яка записана на мати Аллу Березовську.

За останні 5 років Дубінський купив 10 автомобілів, 7 з яких — «Мерседеси». Крім того, у власності матері депутата за цей період з’явилося 7 машин, зокрема декілька «Мерседесів» та «Мазератті».

«Мама любить швидкість», — прокоментував придбання «Мазератті» сам Дубінський.

У селищі Хотів на Київщині Дубінський має 6 земельних ділянок, будинок у Солом’янському районі Києва, квартиру в елітному ЖК «Французький квартал» та квартиру на Теремках. Також депутат купив дві квартири у будинку, прилеглому до п’ятизіркового Fairmont Grand готелю. Купив ці квартири Дубінський за 100 тисяч доларів у 2014 році, хоча у 2016-му їх оціночна вартість сягала 500 тисяч.

Ще 7 квартир має дружина депутата Леся Цибко, більшість з них розташовані поруч з житлом чоловіка, йдеться у розслідуванні.

Крім цього, мати Дубінського за 4 роки скупила у столиці та області 19 об’єктів нерухомості на загальну суму близько 1 мільйон доларів.

Значна частина нерухомості з’явилася у неї безпосередньо перед парламентськими виборами: у лютому 2019-го квартира на Печерську, у липні — два нежитлові приміщення та квартира на 100 кв. м на Подолі, а згодом ще дві, одна з яких п’ятикімнатна.

Як дізналися журналісти, до 2016 року офіційним джерелом доходу матері Дубінського була пенсія.

Загалом Дубінський, його мати та дружина мають 24 квартири площею близько 2 тисяч квадратів, 70 соток землі, 2 будинки та 17 автомобілів. Вартість усього цього — близько 2,5 мільйона доларів, приблизно половина статків записана на мати.

Чинний депутат пояснив свої статки «талантом» як телеведучого, хоча раніше в одному з інтерв’ю він казав, що отримував на каналі «1+1» близько 72 тисяч гривень зарплатні. Щодо походження статків мами Дубінський порадив звернутися до неї.

https://www.youtube.com/watch?v=70lfCXsH774&feature=emb_logo