Про це він заявив в середу на передвиборчому заході в Атланті (штат Джорджія).

«Центральне питання нинішньої виборчої кампанії не в тому, хто піклується про бідних жителів країни і людей, які належать до середнього класу, а в тому, хто може їм допомогти. Я – можу, він (Обама) – не може. І він довів це за останні чотири роки», – заявив Ромні.

На думку місцевих експертів, ці висловлювання є спробою Ромні поспіхом реабілітуватися в очах виборців після недавнього промаху.

Йдеться про одну з зустрічей Ромні, відео з якої з'явилося у понеділок. Тоді Ромні заявив: https://vgolos.com.ua/svit/news/1584.html «47% виборців у будь-якому випадку голосуватимуть за президента. Так, є ці 47%, які за нього, які залежать від уряду, які вважають себе жертвами, які вірять, що уряд зобов'язаний піклуватися про них, які переконані, що мають право на охорону здоров'я, їжу, житло – все, що хочете. Це, мовляв, «законне право». І вони голосуватимуть за президента, що б там не було».

«Це люди, які не платять прибуткового податку», – продовжував Ромні, додавши: «Моє завдання – не в тому, щоб турбуватися про цих людей. Мені їх ніколи не переконати в тому, що їм треба проявити особисту відповідальність і самим піклуватися про своє життя».

Ця заява Ромні викликала різку критику з боку Обами, який заявив, що президент має працювати для усіх людей, «а не лише для деяких». Крім того, Обама порадив Ромні визнати свої слова помилковими.

Джерело: itar-tass.com