Нещодавно скандальна дружина колишнього "динамівця" Миколи Морозюка Ірина здивувала несподіваною заявою щодо одного з найкращих футболістів планети.

Ірина Морозюк припустила, що шлюб зіркового Кріштіану Роналду з Джорджиною Родрігес є грою на публіку, а сам португалець – гей.

"Я одна не вірю в шлюб Роналду і Джорджіни? Як на мене, це чистий цирк. Мало того, що вона взялася з нізвідки, так вона ще максимально нежива, як аксесуар. Розмовляти взагалі вміє? Начебто це шлюб для людей. Щоб не задавали питань. Ну і нянька для дітей. Але точно не любов усього життя. Це особисто моя думка", – зазначила Морозюк.

Також вона припустила, що відносини португальця з його дівчиною – лише ширма для того, щоб приховати гомосексуальність Кріштіану.

"Багато говорили, що Кріштіану гей, але я не зовсім вірила або не хотіла в це вірити. Але після появи його панянки я замислилася. Може, і справді? Ну, реально, блін! Роналду – нарцис, і це видно. Ну не міг він з усіх 90% жінок світу, які хочуть бути з ним, взяти її. Чому 90%? Решта 10% – це сліпі баби і я. Я нічого поганого не хочу сказати про Джорджину – вона симпатична дівчина, взагалі нічого особистого. Але вона точно не для нього. Ну ось прям ні на 1% я не вірю в їхні стосунки", – додала Морозюк.

Як писав "Вголос", дружина відомого українського футболіста показала спокусливе тіло (фото).