Збирати підписи про законодавче визнання визвольної боротьби Української Повстанчої Армії (УПА) за незалежність України і надання воякам УПА статусу борців за Українську державу планують активісти Рівненської обласної організації УНП в області.

Як повідомив на прес-конференції голова РОО УНП, народний депутат України Сергій Олексіюк, в області вже роздані підписні листи для збору 110 тисяч підписів.
Активісти, які їх збиратимуть, відразу працюватимуть за двома підписними листами. На одному ставитимуть підписи про визнання збройної боротьби УПА національно-визвольним рухом, на іншому - за відсторонення від займаних посад та притягнення до відповідальності осіб, які були причетні до зловживань у роки режиму Кучми (люстрація).

Як розповів голова Рівненської міської організації УНП, народний депутат України Юрій Ширко, для збору підписів у місті будуть виставлені відповідні агітаційні пости, окрім того партійні активісти обходитимуть помешкання рівнян. Це дозволить одночасно вивчити громадську думку у запропонованих питаннях. Окрмі того УНП підготувала інформаційний буклет, який детально знайомитиме громадськість щодо проблем, які підняла партія.

Рівненська газета