Про це Денісова повідомила у Facebook.

«Уповноважений РФ сказала, що відеозйомка, на якій я наполягала в останній нашій розмові, можлива лише за згодою Олега. Згодом Тетяна Москалькова повідомила, що Олег дав свою згоду на відеозйомку. Уповноважений з прав людини ЯНАО Анатолій Сак зможе сфотографувати Олега і зняти відео своєї розмови з ним. Уповноважений РФ пообіцяла його мені надіслати», - написала вона.

За її словами, російський омбудсмен Тетяна Москалькова також розповіла, що говорила з начальником ФСВП в Ямало-Ненецькому автономному окрузі: «За його інформацією з Олегом все добре, стан стабільний. До нього їде зараз громадська наглядова комісія».

Денісова також мала розмову з адвокатом Сенцова Дмитром Дінзе. Той підтвердив критичниій стан українського політв'язня.

«За його словами, у Сенцова зараз третя затяжна криза. Двічі його хотіли відправити в лікарню, де збиралися підключити до медичної апаратури і почати примусове годування. Востаннє, коли його відвозили до Лабитнанзької міської лікарні, лікарі хотіли прикувати його до ліжка і почати насильницьке годування», - наголосила омбудсмен.

Вона уточнила, що, як стверджує адвокат, Сенцов заявив про намір продовжувати голодування.

«Він п'є мінімальну кількість медичної суміші і воду, щоб не втрачати свідомість і контролювати дії, які з ним відбуваються. Його вага вже знизилася до 70 кілограмів», - написала уповноважений ВР.

Як писав «Вголос», сьогодні головний редактор радіостанції «Ехо Москви» Олексій Венедиктов повідомив, що у Кремлі отримали лист матері Олега Сенцова з проханням помилувати сина.

Згодом речник російського лідера Дмитро Пєсков підтвердив отримання такого листа.

Нагадаємо, 13 липня Людмила Сенцова, мати режисера Олега Сенцова, якого російська влада незаконно утримує в колонії, закликала Путіна «проявити милосердя і помилувати сина, не губити його життя і життя його близьких».

Напередодні адвокат Дмитро Дінзе повідомив, що в Сенцова пульс уповільнився до близько 40 ударів на хвилину, у в’язня погано з серцем, але на лікарню він не погоджується.

Попри це у Федеральній службі виконання покарань РФ знову заявили про «задовільний» стан здоров’я Сенцова.

Двоюрідна сестра Олега Сенцова Наталія Каплан підтвердила значне погіршення стану брата.

Як відомо, 14 травня незаконно засуджений в Росії Олег Сенцов почав безстрокове голодування, вимогою якого є звільнення українських бранців Кремля. 

Український режисер Олег Сенцов сказав, що голодуватиме навіть до фатального кінця.

Нагадаємо, Уповноважений Верховної Ради України Людмила Денісова заявила, що керівництво російської колонії не пустило її на зустріч із Олегом Сенцовим та відмовилось надавати будь-яку інформацію. Російський омбудсмен Тетяна Москалькова стверджує, що він припинив голодування.

Окрім того, 5 липня двоюрідна сестра незаконно засудженого в Росії Олега Сенцова вперше за 4 роки зустрілась з братом.

Згодом сестра повідомила, що український режисер, який голодує в російській колонії, знаходиться на межі життя і смерті.

31 липня у Росії  священику не дозволили відвідати незаконно засудженого українського режисера Олега Сенцова.

4 липня українського незаконно увязненого, режисера Олега Сенцова, у російській колонії міста Лабитнангі відвідав місцевий священик Богдан Василюк. Однак бранець Кремля відмовився йому сповідатися.

Водночас, МЗС України вкотре вимагає від Росії звільнити Сенцова і Балуха.

Всього в Росії та анексованому Криму утримують близько 70 українських політв'язнів, серед них і журналіста Укрінформу Романа Сущенка, якого в РФ засудили до 12 років колонії суворого режиму нібито за шпигунство.