Очільниця української делегації в ПАРЄ та  член провладної партії "Слуга народу" Єлизавета Ясько розкритикувала домовленості, які були погоджені в Мінську головою ОП Андрієм Єрмаком.

Про це пише "Європейська правда".

Ясько назвала цей документ пасткою та звернулася до офіційного Києва з проханням не погоджуватися на створення Консультативної ради з представниками так званих "Л\ДНР".

Депутатка наголосила, якщо Україна погодиться на ведення переговорів не зі стороною конфлікту, тобто Росією, а з " учасниками не міжнародного конфлікту (де-юре громадянами України, що зрадили Батьківщину…)", то це означатиме фактичну відмову від будь - яких претензій до держави - агресора.

В результаті це може призвести до скасування санкцій проти Росії, втрати Україною позицій в міжнародних судах та заперечень у боротьбі проти російської агресії.

Ясько підмітила, що рішення щодо створення Консультативної ради з представниками ОРДЛО наразі лише "попередньо погоджено", тож, на її думку, офіційний Київ має прекрасний шанс оминути російську пастку, а можновладці - уникнути величезної помилки.

Варто зауважити, що у своєму листі депутатка від "Слуги народу" не згадувала прізвища очільника Офісу президента, зазначивши, що ті особи, які виступають проти створення спільного з проросійськими бойовиками органу підтримують позицію президента України Володимира Зеленського.

Як писав "Вголос",  “Росія – агресор”: у Львові вимагають від Зеленського не йти на прямі переговори з бойовиками (фото).