Родичам 24 українських військовополонених моряків російські слідчі досі не надали дозволи на телефонні розмови та побачення з батьками.

Про це повідомив координатор адвокатів українських військовополонених моряків Микола Полозов, пише "Укрінформ".

Як він зазначає, за два місяці, єдиний шанс, коли рідні могли побачити полонених моряків, був суд.

"І то їх пустили на 5 хвилин. Вони змогли здалеку подивитись", — зазначив правник.

Водночас, він додає, що й досі немає офіційного документа стосовно того, чи надавали полоненим морякам медичну допомогу.

За його словами, моряків наразі намагаються перевести з лікарні СІЗО "Матроська тиша" до СІЗО "Лефортово", де лікарні немає. Таким чином, вони будуть позбавлені права на отримання медичної допомоги.

Як відомо, російський суд подовжив арешт усіх полонених українських моряків.

Раніше повідомлялося, що українців розподілили для розгляду справи на шість груп по чотири людини, а засідання щодо продовження арешту українським морякам відбувалося у закритому режимі.

Під час засідання затримані країною-окупантом у районі Керченської протоки українські моряки відмовилися давати свідчення.

Також повідомлялось, що суд дозволив кільком українським морякам побачитися з рідними.

Як писав “Вголос”, затримані країною-окупантом у районі Керченської протоки українські моряки відмовилися давати свідчення у Лефортівському суді Москви.

Нагадаємо, 25 листопада російські військові захопили українські катери “Бердянськ” і “Нікополь” і буксир “Яни Капу” в нейтральних водах Чорного моря.

Усі 24 військовополонені українські моряки заявили слідству, що вони є військовополоненими.