Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«Вчорашня заява обер-пропагандиста Кисельова на каналі «Росія 1» спровокувало чималий резонанс. Веселий путінський скоморох став раптом віщати, що «Росія - єдина країна в світі, яка реально здатна перетворити США в радіоактивний пил», взявшись лякати «нашою системою гарантованого ядерного відплати «Периметр». Для того, щоб сповна насолодитися чарівною тупістю пана Кисельова, треба зробити невеликий екскурс в історію. Зокрема, треба згадати, що з початком гонки ядерних озброєнь, США і СРСР постійно вирішували проблему гарантованої ядерної відплати. Тобто створенням такої системи, яка б дозволила нанести ядерний відповідь противнику за будь-яких обставин - навіть якщо країна-мішень перетворилася на попіл», – написав він.

За словами військового експерта, спочатку в рамках концепції «другого удару» з'явилося поняття «зустрічний удар у відповідь».

«Тобто противник запускає на нас ракети, поки вони летять - ми фіксуємо, і до їх «приземлення» на нашій території встигаємо запустити по противнику свої ракети.

Однак дуже скоро стало зрозумілим, що створити таку ефективну систему вельми проблематично. Тоді в СРСР і з'явилося поняття гарантованої ядерної відплати, в рамках якого і була створена згадана Кисельовим система Периметр (індекс УРВ РВСН : 15Е601).

Суть її в тому, що система автоматично дає команду на пуск ракет і на нанесення масованого ядерного удару противнику. Але Кисельов забув уточнити: ця система спрацьовує тоді, коли всі командні пункти РВСН перетворені на пил, Путін зі своїм «ядерним чемоданчиком» рапортує апостолу Петру, який посилає його за відомою адресою, а населення всієї іншої великої і могутньої Росії комфортно уміщається в адміністративних межах села Іванівка біля Сизрані», – пояснив Тимчук.

«Так що якщо оперувати системою «Периметр», як то робить Кисельов, то ще невідомо, чи перетворяться США в пил (враховуючи загальний стан російської армії). А ось Росія на той момент буде пилом стовідсотково», – наголосив експерт.