«За попередніми даними, він помер в результаті великої крововтрати, отриманої від осколків скла розбитого серванта», – повідомило джерело "ИТАР-ТАСС" у слідстві. Кримінальних причин смерті наслідок поки не виявило.

Як повідомляв «Вголос», у Москві знайдено метрвим російського актора, відомого проукраїнською позицією

У власній кваритрі в Москві знайдено мертвим російського актора Алєксєя Девотченка, відомого своєю активною громадянською позицією та виступами проти політики президента Владіміра Путіна.

«Тіло актора було виявлено в квартирі за адресою Алтуф’євське шосе, будинок 100. Є підстави вважати, що смерть артиста має кримінальний характер», – йдеться у повідомленні російського агентства «ИТАР-ТАСС».

Відомо, що Девотченко був членом Об’єднаного громадянського фронту, брав участь у «Марші незгодних». 2010-го року підписав відкритий лист «Путін повинен піти». Актор відмовився від державних нагород через те, що їх присуджував російський президент.

Серед іншого актор зіграв у фільмах «Бандитский Петербург», «Золотой теленок» (2006), «Столыпин… Невыученные уроки» (2006 г.), «Не думай про белых обезьян».