Автор книги Юрій Валін визначив жанр свого твору як «військово-історична фантастика».

В анотації до видання сюжет описано так: «Спецгрупа ГРУ закинута з нашого часу в 1944 рік, щоб перешкодити таємній нацистській організації змінити історію Другої Світової. Розвідники з майбутнього повинні захопити у фронтовому Львові оберштурмбанфюрера СС, який керує секретними операціями з перетворення реальності. Російському спецназу доведеться з головою зануритися в кривавий вир міських боїв, де штурмові групи Червоної Армії рубаються з німецькими єгерями і бандерівцями з есесівській дивізії «Галичина»...».

На сайті інтернет-магазину цього ж видавництва також пропонують придбати інші книги, які очорнюють Україну в очах міжнародної спільноти.

Одна з таких – «Украина в крови. Бандеровский геноцид», підписана як «прийдешня війна на Україні очима її учасника».

Опис сюжету дуже нагадує стрічки новин російських пропагандистських ЗМІ: «Найближче майбутнє. Київська хунта за наказом своїх американських господарів розв'язує на Південно-Сході України геноцид проти російського населення. Новоросія спливає кров'ю, але не здається. Не в силах здолати ополченців, нацистські карателі закликають на підмогу війська НАТО. США йдуть на пряме військове втручання на Україні. Сили занадто не рівні, без допомоги ззовні Донбас приречений на знищення. І вся надія тепер - на Росію, яка одна може зупинити бандерівський геноцид...»

Нагадаємо, що завдяки ініціативі Економічного бойкотного руху на цьогорічному Форумі видавців у Львові російські видавництва представлені не будуть.