Проведення матчу в Києві або Броварах, як це було в кількох випадках, категорично не влаштовує російську сторону, повідомляє Федерація боксу України у ВКонтакті з посиланням на російські ЗМІ.

«Враховуючи загальну політичну ситуацію в Україні, з нами зв’язалися представники WSB і стали пропонувати варіанти проведення матчу з «отаманами» в нейтральній країні. Наша позиція полягає в наступному: домашній матч, намічений на 26 березня, має пройти в Москві, а виїзний матч – 4 квітня – ми згодні провести на нейтральній території, але це має бути країна, де немає жодних антиросійських настроїв», – сказав генеральний менеджер російської команди Степан Лендьєл.

За його словами, консультації з цього приводу продовжаться 17 березня.

Характерно, що в груповому турнірі українці вже опинялися в подібній ситуації, коли на матч у столицю України наприкінці лютого не прибули «Алжирські Яструби». У результаті, африканській команді було зараховано технічну поразку, оскільки вони вчасно не попередили українську сторону.

В останньому ж поєдинку групового раунду «отамани» на виїзді розгромили збірну Німеччини, взявши перемоги в усіх п’яти боях.

Нагадаємо, що в півфіналі переможець пари збірна Росії – «Українські отамани» зустрінеться з переможцем протистояння «Кубинські Приборкувачі» – «Американські Нокаутери».

Джерело: Укрінформ