Про це повідомляє видання «Bild»

Агресивний пресинг, який росіяни застосовували в додаткових тридцяти хвилинах матчу з хорватами – робив враження. Проте, враховуючи той факт, що в останні роки у російському спорті багато було допінг-скандалів, почали з'являтися різні спекуляції.

Німецькі експерти зазначають, що російські футболісти, під час матчів з Іспанією та Хорватією, ймовірно, нюхали аміак.

Ця субстанція не входить до списку допингу, але, на думку німецького експерта Фріца Зергеля, аміак має там бути, тому що препарат діє як класичний допінг.

Підтвердженням цього «розслідування» є фрагменти телевізійних трансляцій, де можна побачити гравців, зокрема Алєксандра Ґоловіна, який довгий час тримає руку при дихальних шляхах.

«Аміак дуже сильний і він знімає втому, а потім працює швидше, ніж нікотин і кофеїн, тому що він йде безпосередньо в легені. Все це заповнює визначення допінгу, і, на мій погляд, це повинно бути заборонено» – заявив директор німецького біомедичного інституту.

Прес-секретар Федерації футболу Росії мав підтвердити, що Ґоловін дійсно нюхав хустинку, просочену аміаком.

Нагадаємо, що Росія у чвертьфінальному матчі Чс-2018 програла збірній Хорватії.

Нагадаємо, після матчу ЧС-2018 проти Росії Віда спровокував справжній скандал, знявши відеоролик зі словами «Слава Україні!». Захисник ризикував отримати дискваліфікацію від ФІФА, проте відбувся лише попередженням.