Об’єктами нападів стали сайти Ради муфтіїв Росії, Московської соборної мечеті та сайтголови Ради муфтіїв Равіля Гайнутдіна. Опублікувавши на порталах зображення свині, зловмисники упевнені, що таким чином осквернили доменне ім’я, і мусульмани більше не зможуть тримати за цією адресою сайти.

Як відомо, сьогодні мусульмани відзначають свято Курбан-байрам.

За словами керівника прес-служби Ради муфтіїв Гульнур Газієвої, проблеми на сайті почалися близько полудня 15 жовтня.

Спочатку при заході на сайт з’являлося повідомлення, що ресурс знаходиться у офф-лайні, а згодом виникала картинка, залишена хакерами, із зображенням голови свині, що тримає Коран у зубах, повідомила «Лента.ру».

Наразі всі три сайти не відкриваються.

Аналогічні повідомлення були опубліковані на сторінках веб-представництв Московської соборної мечеті та голови ради муфтіїв Равіля Гайнутдіна, додає ресурс TJournal.

У тексті, опублікованому хакерами, стверджувалося, що «доменне ім’я спаплюжене», і мусульмани не зможуть «більше тримати тут сайт», а також містилася погроза - «скоро ми зариємо свинок біля всіх ваших мечетей». Газієва не погодилася із твердженням осквернення сайту, зауваживши, що хакери лише зіпсували «настрій кільком людям, які займаються сайтом».

Хто стоїть за атаками досі не відомо. У зверненні було лише представлення від «мешканців Москви».

Джерело: Mediasapiens