У середу, 2 червня, ворожі війська Російської Федерації не відкривали вогонь по українських позиціях.

Від початку доби не зафіксовано жодного нападу з боку окупантів. Про це інформує штаб Операції об’єднаних сил на сторінці в соціальних мережах.

Незважаючи на відсутність обстрілів, бойовики продовжують накопичувати та переміщувати техніку.

Ворог не дозволяє працювати представникам Місії ОБСЄ. Зокрема, російські найманці перешкоджають польотам безпілотників та розміщують техніку з порушенням ліній відведення. Польоти БПЛА сепаратисти заглушили біля Богданівки, Костянтинівки, Криничного, Красногорівки, Голубівки, Степанівки та Кам’янки.

Нові порушення з боку бойовиків ворожих військ свідчать про те, що противник здійснює бойове злагодження власних підрозділів. Україна скерувала ноту представникам ОБСЄ та зазначила, що дії російських військових дестабілізують обстановку на території Донецької та Луганської областей.

Скільки обстрілів зафіксовано від початку тижня:

  • 31 травня – 10 нападів;
  • 1 червня – 5 обстрілів;
  • 2 червня обстрілів не було.

Також на Донбасі працюють сапери Державної служби з надзвичайних ситуацій. Сьогодні фахівці обстежили 3 гектари території та знищили майже сотню вибухонебезпечних предметів.

Нагадаємо, у Чехії винесли вирок 32-річному чеху, який воював на Донбасі за так звану "Луганську народну республіку". Мартіна Кантора заочно засудили до 20 років ув’язнення. Чоловіка визнали винним в участі у терористичній організації та скоєнні теракту.

Читайте також на сайті ІА Вголос: