Про це повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Факт затримання зафіксований. Особи, які здійснювали захоплення українського офіцера, і їх приналежність, встановлені», – пише він.

За інформацією Тимчука, командування структур Міноборони, у складі яких знаходиться військова частина А4398, вимагає негайно звільнити капітана.

Як повідомили групі «Інформаційний Опір» в управлінні даних структур, у разі невиконання цієї вимоги буде застосований весь комплекс заходів зі звільнення даного офіцера та звільнення інших військовослужбовців ЗСУ, які викрадені російськими військовослужбовцями і незаконними збройними формуваннями АРК.

Командування даних структур Міноборони також висловило здивування з приводу виконання заяв вищого керівництва Російської Федерації.

У першу чергу, це стосується заяв президента Путіна і міністра оборони Шойгу, щодо якихось «гарантій безпеки особовому складу Збройних Сил України та членам їх сімей в Автономній республіці Крим, оскільки ці обіцянки в реальності виявляються брехнею», – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні у Криму було викрадено заступника командувача Військово-морських сил ЗС України з берегової оборони – начальника управління військ берегової оборони генерал-майора Ігора Воронченко.

Напередодні після штурму української в/ч у Бельбеку зник її командир, полковник Юлій Мамчур. Пізніше стало відомо, що він заарештований і перебуває у комендатурі Севастополя.

Джерело: Українська правда