Про це йдеться у відео, завантаженому в «Youtube».

У будинку-інтернаті мешкає 151 людина, з них 40 - лежачі, які не можуть подбати про себе самі.

«Мені 72 роки, я тут перебуваю 4 місяці, за цей час мені жодного разу не видали ніякого одягу, в чому приїхала, в тому і ходжу, в одних капцях. Грошей на одяг для людей похилого віку в інтернату нібито немає», - розповіла мешканка будинку престарілих.

За її словами, люди похилого віку в установі голодують. В їдальні видають дуже мало їжі. Обідній суп пенсіонери «жадібно п'ють прямо з тарілки через край».

«Я о третій годині ночі встаю і хочу що-небудь з'їсти, у мене діабет, через почуття голоду не можу заснути. У нас є титани з гарячою водою - йду пити. Виявилося, що не я одна вночі через це піднімаюся, о 4 ранку титан з окропом вже порожній, люди голодні і намагаються наповнити шлунок хоча б чаєм», - скаржиться жінка.

А нещодавно на сніданок стареньким подали сиру манну кашу. Крупу просто залили водою, не додавши ні солі, ні цукру, ні масла. На претензії мешканців інтернату адміністрація не реагує.

«Після обіду старі ходять від столу до столу з целофановими мішечками і збирають недоїдені шматочки, а потім у кімнатах всі діляться залишками між собою, коли сильно їсти захочеться. Після шостої вечора один в одного випрошуємо скоринку хліба. Я не кажу про те, що людям похилого віку мають давати, наприклад, вітаміни. Чоловіки, що побували у в'язниці, кажуть, що там годують краще», - розповіла пенсіонерка.

Найгірше те, що за такий «сервіс» у стареньких забирають 75% пенсії щомісяця. І поки мешканці інтернату недоїдають, адміністрація влаштовує гулянки на гроші пенсіонерів.

«13 числа минулого місяця отримали пенсію, і в цей же вечір керівництво у «балагані» зустрічало гостей. Ми не можемо собі в буфеті шматочок ковбаски або до чаю чогось купити, а там гості бенкетують, машини стоять. У буфеті інтернату є «чорний список», люди похилого віку беруть їжу в борг, я теж там у борги залізла», - сказала жінка.

За словами бабусі, після того як вона відправила лист Путіну, на неї почала тиснути адміністрація. Пенсіонерку викликали «на килим» до директора і змушували розмовляти з психологом. А ось зрушень в утриманні «інтернатників» як не було - так і немає.