Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Інцидент в Азовському морі трапився вчора, 24 грудня.

Затримали катер із трьома українськими рибалками біля села Кучугури (Росія) в рамках дій щодо підтримання правопорядку в акваторії Азовського та північно-східній частині Чорного морів.

Як зазначено у повідомленні, троє мешканців міста Керч вийшли на катері «Орлан-2» в Азовське море для вилову морепродуктів. Там вони незаконно перетнули розмежувальну лінію та були затримані прикордонниками РФ.

Під час затримання українські рибалки проігнорували сигнали щодо зупинки і попереджувальні постріли та зупинилися лише після одиночного пострілу в двигун катера. Самі рибалки під час затримання не постраждали.

Прикордонники виявили під час попереднього огляду на борту знаходились приблизно 200 кілограмів риби, та знаряддя лову.

Порушників затримали для складання процесуальних документів та прийняття правового рішення.

Сьогодні, 25 грудня 2013 року затриманих громадян передали українській стороні. Представники Держприкордонслужби України стосовно затриманих склали протоколи адмінпровадження.

Нагадаємо, 17 липня в Азовському морі баркас із українськими рибаками зіткнувся із катером Берегової охорони прикордонної служби Росії. Вцілілий після зіткнення з російськими прикордонниками в Азовському морі 17 липня український рибалка Олександр Федорович стверджує, що прикордонники спочатку в них стріляли, а потім свідомо пішли на таран.