Як повідомляє група «Інформаційний опір», нарощування інтенсивності обстрілу позицій українських військ і проведення перегрупування сил і засобів противник прикриває активною інформаційною кампанією зі звинуваченням української сторони в «зриві перемир'я».

На донецькому напрямку, поблизу Маріуполя, у Луганській області відмічають перекидання противником на передній край раніше відведеної вглиб позицій військової техніки та озброєнь.

У Донецькій області відновили проведення масованих обстрілів зведені артилерійські групи російсько-терористичних військ (122 мм гаубиці Д-30, 120 мм міномети, РСЗВ) біля н. п. Авдіївка, Донецьк (західна і північно-західна частина), Горлівка (район Курганка).

Поблизу н. п. Горлівка та Ясинувата українська артилерія придушила кілька вогневих точок противника. У результаті успішного ведення контрбатарейної боротьби знищено батарею ствольної артилерії російсько-терористичних військ.

Незважаючи на заяви керівництва «ДНР» про те, що терористи «не допустять ротації українських військ в аеропорту в Донецьку» без контролю зі свого боку, українські війська здійснюють підвезення боєприпасів, продовольства, вивезення поранених і ротацію особового складу на позиціях у Донецькому аеропорту. Відпрацьовано кілька шляхів підвезення і постачання на цьому об'єкті, перекрити які терористи не в змозі.