Про це інформує координатор групи Дмитро Тимчук.

За його словами, у цьому районі відзначається активність диверсійно-розвідувальних груп противника. Також російсько-терористичні війська проводять перегрупування і проводять навчання.

Учора, 13 жовтня, підрозділи російської армії і групи терористів, дислоковані в районі н.п.Новоазовск, були підняті по тривозі (легенда – наступ українських військ).

В район н.п.Новоазовск прибувають колони з боєприпасами та спорядженням з Росії. Вчора, 13 жовтня, зафіксовано перетин кордону з боку н.п.Федоровка (Ростовська область РФ) колони вантажних автомобілів чисельністю до 10 од. Колона рушила у бік н.п.Новоазовск.

У район н.п.Саханка (Новоазовський район Донецької області) прибув підрозділ спецназу ГРУ ГШ ЗС РФ чисельністю в кілька десятків людей. Одночасно з цього району були виведені групи місцевих бойовиків. Прибулі військовослужбовці не приховують своєї приналежності до Збройних сил РФ.

З прикордонних районів Ростовської області РФ виводиться в місця постійної дислокації частину російських військ. Відзначено висунення з району н.п.Долотінка Миллеровского району Ростовської області РФ особового складу з підрозділів 138-ї окремої мотострілкової бригади в місця постійної дислокації (пос.Каменка Виборзького району Ленінградської області).

«Однак, за нашими даними, виводяться в основному військовослужбовці строкової служби. Військовослужбовці-контрактники залишаються в прикордонних районах», – зазначив Тимчук.