Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на «Reuters».

Ізраїльське видання «Yedioth Ahronoth» не наводить більш детальної інформації про час та місце інцидентів. Немає також даних про те, чи ізраїльські літаки підбили.

За інформацією «Yedioth Ahronoth», через ці випадки прем'єр-міністр Біньямін Нетаньяху звернувся до РФ, щоб поліпшити оперативну координацію військових із російською стороною. Також видання відзначає, що питання обстрілу росіянами ізраїльських військових літаків уперше було порушено під час зустрічі з Путіним президента Ізраїлю Реувена Рівліна, який побував 15 березня в Москві.

Також повідомляють про те, що ізраїльський «10 канал» заявив про зближення на минулому тижні російського та ізраїльського військових літаків біля середземноморського узбережжя Сирії.

Ізраїльські військові наразі від коментарів відмовилися. Так само не коментують інформацію в офісі Нетаньяху і посольстві Росії в Ізраїлі.

«Ізраїль, який уже кілька разів бомбив Сирію, щоб зірвати передачу зброї бойовиками ліванської «Хезболли», створив оперативну гарячу лінію з Москвою, щоб уникнути випадкового протистояння з російськими військовими на території Сирії», – відзначає видання.

Під час свого останнього візиту до Москви Нетаньяху заявив: «Я прийшов сюди з однією головною метою – посилити координацію в галузі безпеки між нами для того, щоб уникнути невдач, непорозумінь і непотрібної конфронтації».