Про це повідомив керівник медіа-центру Міноборони України в Криму Владислав Селезньов.

«Одна людина вбита в ході штурму. Це прапорщик. Він ніс службу на території парку частини», - заявив він.

«Поранений капітан, станом на тепер його  відправили до лікарні швидкої допомоги Сімферополя», - додав Селезньов.

Як повідомила прес-служба Міноборони, прапорщика Какуріна С.В було вбито прямим влученням в область серця. Він перебував на спостережній вежі автопарку частини. Крім того, пострілами в область шиї та руки було поранено капітана Федуна В.А. Ще один український військовослужбовець отримав важкі травми ніг та голови від ударів кийками, арматурою та іншими предметами.

Нападники були одягнені у військову форму військовослужбовців Збройних Сил Російської Федерації без знаків розрізнення та озброєні автоматичною зброєю і снайперською гвинтівкою.

Командира частини полковника Андрія Андрюшина, якого під час переговорів було захоплено, утримують в окремому приміщенні та силою примушують перейти на бік кримського народу.

«Всі військові арештовані. У них забрали документи, гроші. Їх вивели, построїли і забрали зброю», - повідомив Селезньов. Як відомо, у Сімферополі штурмують фотограмметричний центр Управління центрального військово-топографічного й навігаційного Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України.

Із вікон будинків біля об'єкта працюють російські снайпери.

Джерело: Українська правда