„Мені ближча і рідніша позиція опозиції в Україні”, — зазначив під час творчої зустрічі у Львові російський письменник Віктор Єрофєєв.
„Я ніколи не приховував своїх політичних поглядів. Я знаходжуся в опозиції до того режиму, котрий є зараз Росії. Не важко підрахувати за кого і про кого я думаю в Україні... Я дуже обурений тим, що по усій Москві висять агітаційні плакати для московських українців зовсім за протилежного кандидата в президенти. На відміну від Путіна, я не приїхав в Україну для того, щоб агітувати за когось з кандидатів”, — зазначив на зустрічі Віктор Єрофєєв.
26 жовтня до Львова прибув російський письменник Віктор Єрофєєв. 26-28 жовтня в трьох містах України — Львові, Івано-Франківську та Чернівцях — проходять творчі зустрічі з письменником.
Віктор Єрофєєв, російський письменник, народився 19 вересня 1947 року в Москві. Закінчив філологічний факультет Московського державного університету.
Його перу належать твори „Російська красуня”, „Енциклопедія російської душі”, „Життя з ідіотом”, „Хороший Сталін” та інші.