Про це повідомляє Держприкордонслужба України.

«Близько 11:30 навпроти ділянки відповідальності відділу прикордонної служби «Троїцьке» Луганського загону спостерігався політ вертольоту РФ у напрямку н.п. Бабичеве. Вертоліт мав елементи озброєння (кулемет та ракетні барабани)», – йдеться у повідомленні.

Ще один зафіксований прикордонниками російський гелікоптер повітряний простір України не порушував.

«Близько 11-ї години виявлено політ вертольоту РФ вздовж лінії кордону по території РФ навпроти ділянки відповідальності відділу прикордонної служби «Мілове» в напрямку н.п. Білолуцьк. Гармат та озброєння на вертольоті не виявлено», – зазначено у повідомленні.

Також українські прикордонники зафіксували російські безпілотники.

«О 18:15 прикордонний наряд, який ніс службу на блокпосту поблизу Маріуполя, спостерігав проліт 1 БПЛА у напрямку н.п. Гнутове, а близько 20:00 прикордонний наряд відділу прикордонної служби «Червоний Чабан» Херсонського загону виявив 1 БПЛА, який порушив адміністративний кордон з тимчасово окупованої АР Крим та прослідував вглиб України», – повідомляють прикордонники.

Водночас у повідомленні зазначено, що впродовж доби бойових зіткнень українських прикордонників із незаконними збройними формуваннями та підрозділами Збройних сил Росії, а також обстрілів позицій прикордонників не було.