Про це йдеться у телефонній розмові політика з генералом Володимиром Антюфєєвим, який називає себе віце-прем’єр міністром з силових питань «ДНР», повідомляє «ТСН».

У записі, який потрапив до журналістів, так званий віце-прем’єр скаржиться, що українські військові тиснуть на позиції терористів, навіть прорвались у Донецьк, з цього приводу просить всілякої підтримки, особливо – «політичної на найвищому рівні».

«Попри наш активний спротив, ми довго не протримаємось. Ми розраховуємо на вашу політичну підтримку. Вас та вашої партії. Необхідне втручання на найвищому рівні», – попросив бойовик.

Жириновський пообіцяв надати не тільки політичну підтримку, а й всю, яка може знадобитись.

«Політичну підтримку завжди надамо, але вам підтримка потрібна й інша, аби ви могли протидіяти», – сказав Жириновський.

«Віце-прем’єр» також зауважив, що перемога українських військових на Сході зробить Порошенка «головним на європейському просторі», а це генерал вважає «спусковим крючком для російської безпеки».

Володимир Антюфєєв народився у Новосибірську, 11 липня цього року незаконно перетнув український кордон і на території «ДНР» взяв на себе роль віце-прем’єр міністра з силових питань. Раніше 20 років обіймав посаду міністра КГБ невизнаної республіки Придністров’я. Зараз намагається створити силові відомства ДНР – міністерство безпеки, внутрішніх справ та прокуратуру.