Фрегат HMS St. Albans Королівського військово-морського флоту Великобританії супроводжував російський корабель «Адмірал Горшков», який пройшов близько до територіальних вод Великобританії 25 грудня. Через це міністерство оборони Сполученого Королівства у вівторок, 26 грудня, заявило про готовність захищати свої води та нетерпимість до будь-яких форм агресії, - пише DW.

Відомство «відстежувало діяльність російського корабля у зонах національного інтересу». HMS St. Albans виконував цю місію від суботи, у вівторок він має повернутися в порт дислокації в Портсмуті. «Великобританію не залякати, коли йдеться про захист нашої країни, нашого народу та наших національних інтересів», - заявив міністр оборони Гевін Вільямсон.

Його відомство зазначило, що останнім часом число російських кораблів у водах Великобританії зросло. Там також помітили «розвідувальний корабель» росіян, який також супроводили у Північному морі.

Відносини між Лондоном та Москвою напружені вже тривалий час, зокрема через закиди у бік Росії щодо втручання у референдум щодо Brexit.

Нещодавно глави МЗС двох країн, Борис Джонсон та Сергій Лавров провели зустріч у Москві, на якій йшлося про нормалізацію двосторонніх відносин.