Сьогодні член ради Російського культурного центра у Львові Олександр Свістунов спростував інформацію про захоплення приміщення центру представниками Російського молодіжного братства. Про це він повідомив на прес-конференції у Львові. За його словами, ніякої кримінальної справи по цьому випадку не порушено.

„Про кримінальне питання тут не могло бути і мови. Це є не державний заклад, а суспільний. Одні з закладу виходять, а інші туди заходять”, ― сказав він.

Олександр Свістунов також зазначив, що наразі в Україні є сили, які не хочуть „суспільний російський дім в Україні”.

„Внутрішні конфлікти ми вирішимо, але підігріти цей конфлікт бажаючі знайдуться”,― додав він.

За словами Олександра Свістунова, голова громадської культурно-національної організації „Руський Дом” Тетяна Швецова, яка повідомила про факт захоплення приміщення і порушення кримінальної справи, має напрочуд „багату уяву”.

Як повідомлялося, сьогодні голова громадської культурно-національної організації „Руський Дом” Тетяна Швецова заявила, що в ніч з 24-25 червня представники Російського молодіжного братства вдерлися в приміщення Російського культурного центра, де перебувають досі. За її словами, захоплення відбувалося під керівництвом Олександра Свістунова, який, на її думку, образився за те, що позбувся посади голови партії „Руський блок” та об’єднання „Руський рух України”.

Тетяна Швецова зазначили, що молодики мотивували свої дії фінансовими зловживаннями в Російському товаристві ім. Пушкіна, на балансі якого перебуває РКЦ за адресою вул. Короленка, 1.  За її словами, за даним фактом порушено кримінальну справу.

Прес-Тайм