Про це він написав у листі першому заступнику голови Ради міністрів Республіки Крим Руслану Теміргалієву, повідомляє портал «Наші гроші».

«У Професорському куточку м. Алушта прямо на ділянці пляжу було зведено семиповерхову будівлю, яка позиціонується як готель «Каліпсо». При цьому офіційно по документам цей «готель» проходить як рятівна станція. За деякими даними, за цим комерційним проектом стоять персони наближені до деяких персон з колишнього керівництва України. Очевидно, що будівництво цього об’єкту порушує усі мислимі норми, закони і, по суті, є самобудом», – повідомляє російський бізнесмен.

«Пропоную або знести незаконну будову, або націоналізувати об’єкт і профілювати його для соціальних потреб – наприклад, створення на його базі санаторія для дітей-сиріт. Зі свого боку, готовий надати такому благодійному проекту спонсорську допомогу», – пише Лєбєдєв.

«При ставлениках Януковича, яких у Криму називають «макіївської бригадою» (вони всі з одного міста) працювати там стало зовсім не під силу. Останні чотири роки було відчуття, що прийшла зграя голодних вовків, які накинулися на і без того зовсім сите стадо кримського бізнесу і спробували проковтнути все, що можна. А якщо не проковтнути, так хоча б понадкушувати», – додає у своєму блозі Лєбєдєв.

Нагадаємо, Олександр Лєбєдєв зі статками понад $2 млрд входить до сотні найбагатших росіян. В Алушті йому належить пансіонати «Море», «Миндальная роща» та санаторій «Слава» у Професорському кутку. Лєбєдєв також вклав мільйон доларів у благоустрій набережної Алушти.

Прокуратура АР Крим у 2013 році подала позов до суду з вимогою визнати недійним рішення Алуштинської міськради про передачу ділянки площею 0,08 га, на якій зведено «Каліпсо». Цю землю було в 2009 році надано в оренду ТОВ «Акватехноспорт», яке, за даними місцевих ЗМІ, належало президенту Федерації мотокросу Крима Миколі Русіну та почесному президенту Федерації Івану Луценку.

У 2013 році фірму «Авкватехноспорт» було перереєстровано на сімферопольця Олега Єрємєєва, який є партнером Луценка по фірмі «Екоюжгеоразведка».

Нагадаємо, з 2010 року керівниками Криму були вихідці з Донеччини Василь Джарти та Анатолій Могильов, які користувались особистою підтримкою Віктора Януковича.

На фото: На передньому плані готель “Каліпсо”, який псує вигляд наберженої Алушти, забудованої пятизщірковими пансіонатами російського мільярдера.