Причина – зіткнення з трактором на залізничному переїзді неподалік від станції Койданово в Дзержинському районі Мінської області, повідомляє by24.org.

За повідомленням очевидця, який з чималим ризиком для себе зняв на відео момент зіткнення електровоза ВАТ «Російські залізниці» з білоруським трактором, останній встиг виїхати на залізничний переїзд ще до того, як на ньому включився заборонний сигнал. Сільськогосподарська машина разом з причепом зупинилася прямо на колії. Ймовірно у трактора заглох двигун. Побачивши, що наближається на величезній швидкості пасажирський склад, тракторист встиг вискочити з кабіни і відбігти вбік.

Російський машиніст бачив перешкоду на переїзді і навіть сигналив. А от застосувати екстрене гальмування, схоже, навіть не спробував: потяг врізався в трактор на повній швидкості. Зупинитися склад зміг лише через кілька сотень метрів.

ДТП на переїзді викликало затримку у русі по залізниці. Зокрема, пасажирські поїзди №668 Брест - Мінськ і №698 Барановичі - Мінськ довелося затримати на цілу годину. Не могли проїхати по перегону також вантажні склади та приміські електрички.

У МНС уточнили, що у трагедії, за попередніми даними, немає провини ні машиніста електровоза ВАТ РЖД, ні водія білоруського трактора. Причина всьому – неякісне дизельне паливо, яке при сьогоднішніх –17 градусах банально замерзло. З цієї причини двигун трактора і заглох на переїзді.

На відео присутня нецензурна лексика (18+)