У місцевому виданні ngo.donetsk.ua зняли процес спалення російського прапора на відео.
Під час спалення російського прапора невідомі молодики нецензурно висловлювалися щодо президента РФ Володимира Путіна та вигукували «Слава Україні!».

Як повідомляв «Вголос», У Донецьку, Луганську та Харкові сепаратисти захопили адмінбудівлі.

У Донецьку сепаратисти захопили приміщення ОДА та підняли над облдержадміністрацією російські прапори.

Пізніше за фактом захоплення адміністративної будівлі, в якій розташовується Донецька обласна рада і Донецька облдержадміністрація, правоохоронці почали розслідування.

Водночас у Луганську сепаратисти штурмом взяли обласне СБУ, вибивши у приміщенні двері та вікна. Під час захоплення приміщення обласного СБУ у Луганську постраждали дві особи.

Раніше мітингувальники закидали будівлю СБУ яйцями та пластиковими пляшками з недопитим пивом. Натовп скандував «Ганьба», «Свободу активістам», «Росія». Мітингувальники під СБУ також вимагали звільнити голову «Луганської гвардії» Олександра Харитонова.

Як інформує «CXID.info», у Луганську також відбувся автопробіг на підтримку референдуму про федералізацію України. У ньому взяли участь близько 30 автомобілістів з прапорами Росії і України.

А 6 квітня ввечері у Харкові, де учасники проросійського мітингу заявляли про плани захопити будівлю облдержадміністрації, вони таки почали штурмувати ОДА. Захопити адмінбудівлю їм вдалося завдяки тому, що міліція не втручалася у дії сепаратистів.

Також,, 6 квітняі «Луганська гвардія» зібрала черговий мітинг. А у Донецьку на площі Леніна відбувся сепаратистський проросійський мітинг, присвячений захисту беркутівців, затриманих за підозрою в масових вбивствах на Майдані.