Про це повідомляє РИА Новости.

«Не хотілося б, щоб це рішення дійсно відбулося, воно занадто абсурдне. Але якщо воно прийняте, Росія буде бойкотувати конкурс, нам не залишають іншого вибору, просто заганяють в кут», — сказав Морозов.

Сенатор заявив, що Росія не буде змінювати учасника конкурсу, оскільки це «поразницька поведінка».

Нагадаємо, в останній момент у РФ вирішили, що на конкурс поїде дівчина з інвалідністю Юлія Самойлова. Однак є один нюанс –Самойлова їздила з гастролями до анексованого Криму, тобто незаконно перетинала кордон нашої країни. Тепер СБУ повинна вирішити, чи пускати Самойлову до країни. 

17 березня в СБУ заявили, що вибір артистки російською стороною був  абсолютно свідомо спланованим, щоб «знайти привід і подивитися на нашу реакцію». 

Представниця Росії на конкурсі Євробачення-2017 Юлія Самойлова, яка гастролювала в окупованому Криму, розповіла про цю поїздку. За словами Самойлової, вона виступала у Керчі. Для неї це була типова поїздка. Співачку дивує, чому це взагалі когось зачепило. 

Як відомо, 20 березня голова Служби безпеки України Василь Грицак заявив, що спецслужба підготувала рішення про заборону на в'їзд в країну російської представниці на конкурсі Євробачення-2017 Юлії Самойловій. 

«Вголос»