Про це повідомляє «Російська служба ВВС».

Пожежу загасили, а пілот отримав незначні пошкодження, повідомили російські ЗМІ з посиланням на джерела в правоохоронних органах.

В даний час льотні випробування в Жуковському проходять чотири Т-50, ще два літаки задіяні в наземних експериментальних роботах. Перші винищувачі повинні бути прийняті на озброєння в 2017 році.

Компанія «Сухой», яка виробляє Т-50, заявила, що інцидент не вплине на терміни випробувань, а сам літак підлягає відновленню.

Що стало причиною загоряння невідомо.

РІА «Новости» із посиланням на анонімне джерело серед військових повідомляє, що під час посадки відмовив один з двох двигунів.

«За попередніми даними, у Т-50 була відмова однієї з силових установок і під час посадки відбулося незначне загоряння обшивки. Люди не постраждали, вогнище пожежі швидко загасили», – сказав співрозмовник агентства.

Наразі на перших літаках Т-50 тимчасово встановлюють двигуни АЛ-41Ф1, які надалі при виробництві інших машин будуть замінені на створені спеціально для винищувача п’ятого покоління.

Перший політ літака за проектом ПАК ФА (перспективний авіаційний комплекс фронтової авіації) відбувся 29 січня 2010 року в Комсомольську-на-Амурі.

Зараз у Жуковському випробовуються чотири винищувачі, з яких два здійснюють польоти.