Зокрема, журналіст під час інтерв'ю на радіо "Ехо Москви" розмірковував про рівність народів. Для порівняння він згадав Англію і Туркменістан, між якими "велика різниця вкладів".

"Є світові культури, є локальні культури. Є, взагалі, спірні культури, як ті хлопці, які американського проповідника з луків днями вбили, якщо пам'ятаєте. Тобто нерозумно заперечувати, що не те, що деякі рівніші – що у одних внесок більше, в інших менше, третина – взагалі, українці, вибачте", – сказав Кашин.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1245&v=ei5Y6e89UIk

Ці принизливі слова викликали обурення в мережі.

Зокрема, український журналіст Денис Казанський у відповідь на це у своєму Twitter назвав Росію країна, де переміг нацизм.

"Ось вона – справжня країна перемігшого нацизму. Що вже про Соловйова говорити, коли на Ехо таке йде в ефір", – написав Казанський.

https://twitter.com/den_kazansky/status/1066092022874992641?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1066092022874992641&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.obozrevatel.com%2Fukr%2Fcrime%2Frosijskij-zhurnalist-zuhvalo-obraziv-ukraintsiv-merezha-v-gnivi.htm

Юзери також обурились через слова російського журналіста.

"Це чистий фашизм. Спершу виморити чверть населення Голодомором і депортаціями, а потім сказати, що мовляв ви нічого не добилися", "Це такий стендап. Кашин просто не дуже сильний в ньому", "Кашин в основному сильний тільки в отриманні п*зди трубою по голові", "А четверті, взагалі, Кашини", – коментують користувачі.