Цього разу за молодшу доньку Путіна Катерину «взявся» російський журналіст Олег Кашин, повідомляє «ТВІ».

Журналіст на своїй сторінці у «Facebook» написав, що, на його думку, Катерина Путіна живе під псевдонімом Катерини Володимирівни Тихонової.

«Член вченої ради МДУ та чемпіонка з акробатичного рок-н-ролу Катерина Володимирівна Тихонова 31.08.1986 народження – псевдонім, мабуть, на честь бабусі Катерини Тихонівни Шкребньової», – пише журналіст.

Директором компанії «Іннопрактика», що відповідає за проект розширення МДУ і створення «технологічної долини», дійсно є жінка на ім'я Катерина Тихонова. Вона ж є і директором та засновником фонду «Національний інтелектуальний розвиток», який організовує і курирує роботу наукових колективів МДУ з «Роснефтью».

 

В Інтернеті також було виявлено фотографії та відео Тихонової зі змагань з акробатичного рок-н-ролу. Раніше повідомляли, що цим же видом спорту займається і донька Путіна Катерина.

Нагадаємо, нещодавно в ЗМІ з'являлась інформація про те, що молодша донька президента Росії 2013 року вийшла заміж за корейця Юн Джун Вона, сина відставного корейського адмірала.

А торік у травні писали, що Катерина Путіна постійно живе в Мюнхені. Та пізніше сам президент заявив, що його доньки живуть у Москві.