До складу туристичної групи ввійшло 15 осіб.

«Хочу дізнатися більше про Євромайдан. Як тут все працює, про волонтерів», –  розповіли туристи.«Гід, з активних прихильників євроінтеграції, проводить не тільки екскурсію, а й агітацію. За півгодини туристи можуть зануритися в побут і життя мітингувальників. В обов'язковій програмі і знайомство з політінформацією, тим більше тут вона всюди. Транспоранти з гаслами висять як на наметах, так і на головній ялинці країни, яка більше нагадує міську рекламну конструкцію», –  поділилась кореспондент Вести.ру Катерина Капустян.

За словами гостей, після загального екскурсу – узвар-пауза. Прохолодний напій із сухих фруктів і ягід тут розливають теж безкоштовно. «Схоже на сік. Дуже смачно», –відзначили екскурсанти.

Наразі відвідати революційне містечко можна тільки при денному світлі, але організатори планують проводити безкоштовні екскурсії і вночі.

До програми екскурсії входять відвідування табору опозиції, знайомство з партіями «Удар», «Батьківщина», «Свобода», а також традиційна екскурсія містом.

Джерело: Укрінформ