На зустрічі було підписано план російсько-українських заходів щодо спільного святкування 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка у 2014 році.

Також було підписано міжурядову угоду про оперативне оповіщення про ядерну аварію та обмін інформацією в галузі ядерної та радіаційної безпеки, а також протокол про визначення пункту пропуску через російсько-український держкордон «Куйбишево» для здійснення спільного контролю.

Уряди України та Росії підписали протокол, який вносить зміни до угоди про співробітництво під час здійснення спільного контролю осіб, транспортних засобів і товарів на українсько-російському держкордоні.

Міністри промисловості країн підписали угоду про реалізацію заходів держпідтримки відновлення серійного виробництва літаків сімейства Ан-24 з двигунами Д-18Т та їх модифікаціями.

Підписано також протокол між урядом РФ і КМУ про поставки товарів за виробничою кооперацією в 2014 році.

Крім того, підписано міжурядову угоду про спільні дії з організації будівництва транспортного переходу через Керченську протоку.

Також було підписано угоду про співпрацю між ФСКН Росії та Держслужбою України з контролю за наркотиками та план спільних заходів МНС Росії і Держслужби України з надзвичайних ситуацій.

Сторони також підписали меморандум про взаєморозуміння між Федеральним космічним агентством і Державним космічним агентством України про співробітництво в галузі ракетно-космічної промисловості.

Джерело: Інтерфакс-Україна