Про це передає Joinfo.ua з посиланням на «ИноСМИ».

Голова Мінфінансів Росії Антон Сілуанов в інтерв'ю телеканалу CNBC зазначив, що Греція ще не надсилала такого запиту, але він не відкидає, що уряди двох країн зможуть домовитися, якщо таке прохання надійде.

«Ми можемо уявити будь-яку ситуацію, тож, якщо таку петицію подадуть в уряд РФ, ми обов'язково розглянемо її, але враховуватимемо всі фактори двосторонніх відносин між Росією і Грецією  це все, що я можу сказати. Якщо її буде подано, ми розглядатимемо», – заявив Сілуанов журналістам.

Цікаво, що таку інформацію російської сторони було озвучено на тлі заяв нового уряду Греції про наміри накласти вето на рішення Євросоюзу про посилення санкцій проти Росії. Після того, як на дострокових парламентських виборах у Греції перемогу здобули проросійські сили, новий уряд Греції на чолі з Алексісом Ціпрасом не підтримав заяви деяких лідерів країн Євросоюзу про наміри обговорити й затвердити нові економічні заходи проти Російської Федерації.

Ціпрас засудив лідерів ЄС у тому, що вони не порадилися з Грецією з приводу заяв, що стосуються ймовірного введення санкцій.

Прем'єр-міністр нового уряду Греції також висловив невдоволення тим, що ЄС «обходить встановлені процедури», які передбачають компроміс під час ухвалення важливих рішень, а також тим, що Євросоюз «не отримував згоди Греції» на запровадження санкцій проти Москви.

Видання зазначає, що все це вказує на ймовірну появу в ЄС нового лобіста імперських інтересів Росії.

Нагадаємо, напередодні дію чинних санкцій проти РФ було продовжено до вересня цього року.