Від 27 серпня до Туреччини почнуться поставки складників другої батареї російських зенітно-ракетних комплексів С-400. Про це заявив міністр оборони Туреччини Хулусі Акар.

Про це повідомляє державне інформагентство Anadolu.

"12 липня почалися поставки С-400, і роботи в цьому напрямі продовжуються. Першу батарею вже перекинуто до Туреччини. Від 27 серпня почнуться поставки до Туреччини компонентів другої батареї російських ЗРК С-400. Мета - забезпечити безпеку Туреччини та турецького народу у разі ракетних та авіаударів", - цитує агентство міністра.

12 липня до Анкари (Туреччина) доправили першу партію російського обладнання з протиракетної оборони С-400.

Раніше Штати неодноразово закликали Туреччину відмовитися від купівлі російських зенітно-ракетних комплексів С-400. Інакше Анкарі пригрозили "серйозними наслідками": Штати не продадуть Туреччині ані F-35 (американський винищувач-бомбардувальник), ані Patriot (зенітно-ракетні комплекси).

Зазначимо, що міністр оборони Туреччини Хулуси Акар заявив, що Туреччина придбає у Росії зенітно-ракетні системи С-400 через нагальну потребу забезпечити безпеку країни. За його словами, розміщення С-400 в Туреччині розпочнеться в жовтні, а командування ЗС Туреччини пізніше визначить місця їх дислокації.

Як писав "Вголос", у Японії відразу після запуску впала ракета.