Про це повідомив офіційний представник слідчого комітету Росії Володимир Маркін, інформує прес-служба відомства.

«На підставі наявних у слідства попередніх даних як пріоритетну перевіряють версію про причетність до цього злочину військовослужбовців української армії та Національної гвардії України», – йдеться в повідомленні.

Кримінальну справу відкрито за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 статті 105, частиною 1 статті 356 Кримінального кодексу Росії (вбивство двох і більше осіб, застосування заборонених засобів і методів ведення війни).

У Міноборони України кажуть, що постріл було здійснено з житлових районів Донецька, які перебувають під контролем бойовиків.

Заступник голови спеціальної моніторингової місії в Україні ОБСЄ Александер Гуґ повідомив, що зараз патруль місії ОБСЄ перебуває на місці події. Висновків ОБСЄ про інцидент поки що немає.

Як відомо, сьогодні, 22 січня, в зупинку громадського транспорту влучив снаряд терористів, у результаті чого загинули від 8 до 15 людей.

Нагадаємо, раніше слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу проти трьох нардепів України за «підтримку тероризму в Чечні».