Очільник Харківської міської організації “Опозиційної платформи – За життя” Андрій Лесик вдруге договорився до держзради.

В ефірі ток-шоу “Говорить Великий Львів” скандально відомий соратник Медведчука та ексдепутат Харківської міської ради назвав російську агресію на Донбасі “братовбивчою війною”.

“Росія для мене – не ворог. Це перше. По-друге: Росія – це наш сусід. Із Харкова до кордону з Росією – 40 км, і там ворогів у нас нема. Я не вважаю Російську Федерацію ворогом. Я вважаю, що у нас є проблеми, які треба вирішувати. Впродовж останніх шести років у нас намагалися створити країну – “Антиросію”. І дуже шкода, що в нас на Сході йдуть події, на яких хтось просто впродовж шести років заробляє гроші, а гинуть наші молоді найкращі кадри. Замість створювати робочі місця, вони їх посилають воювати. Я вже казав і ще раз повторюю: у нас зараз на Сході йде братовбивча війна! Росія і Україна – це дві братні країни!” – заявив Лесик.

Як відомо, Андрій Лесик очолив харківську ОПЗЖ у грудні 2019 року. До того він був головою міського відділення проросійської організації “Український вибір” Віктора Медвечука. У травні 2016 року міськрада проголосувала за позбавлення Андрія Лесика депутатського мандата, а в жовтні наступного року його силою виводили з сесійної зали. У 2017 році СБУ затримала Лесика у Луганській області, йому висунули підозру у державній зраді, втім згодом відпустили.

Прямий ефір ток-шоу дивіться тут: