Офіційний представник Росії на переговорах Тристоронньої контактної групи з урегулювання конфлікту на Донбасі Борис Гризлов заявив, що українська сторона відмовляється вести переговори з бойовиками з так званих "Д\ЛНР".

Про це пише "Інтерфакс".

Гризлов зазначив, що ситуація на переговорах дещо ускладнилася через новий склад українських представників, оскільки деякі з них продемонстрували "відкрите небажання взаємодіяти з представниками Донбасу".

За його словами, відеоконференція Контактної групи опинилася на межі зриву через позицію української сторони.

Мовляв представники України категорично відмовилися від прямого діалогу з представниками самопроголошених республік "Д\ЛНР".

Він стверджує, що таким чином Україна порушує резолюцію Ради Безпеки ООН, що одноголосно схвалила Комплекс заходів.

Гризлов додав, що протягом останнього часу українська сторона активно намагалася "видавлювати" представників Донбасу з робочих груп та Контактної групи.

Як стало відомо, представники Росії запропонували, щоб Україна кожного тижня подавала проєкт про інтеграцію "формули Штайнмайєра" в закон про особливості місцевого самоврядування на Донбасі та забажали внести цю пропозицію до протоколу.

Проте українська делегація відмовилася від цього.

Гризлов заявив, що чинна влада України"обманює надії більшості українських громадян" на мир і стає на "небезпечний шлях своїх попередників", ризикуючи перетворитися на "слуг війни".

Він стверджує, що дії українських представників - це "загроза для Мінського процесу" та додав, що Київ утримається від спроб реалізації силових сценаріїв, і закликав "твердо слідувати шляхом мирного врегулювання конфлікту" відповідно до Мінських угод.

Як писав "Вголос", сім’ї полонених просять Зеленського включити Денісову в склад ТКГ.