Зокрема Долгов спочатку написав у своєму Твіттері критику щодо України, назвавши «каральним заходом» рішення київського суду припинити ретрансляцію в багатоканальних телемережах на території України іноземних програм «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР-Планета», «Россия 24», «НТВ-Мир».

Згодом Долгов написавши ще один твітт, в якому критикував уже Литву.

«Литовська влада звернулася у вільнюській суд із клопотанням зупинити на три місяці ретрансляцію в Литві програм телеканалу «НТВ-Мир» ... Це – Черговий приклад жорстокої цензури ЗМІ, які видають в ефір матеріали, які не співпадають з офіційною позицією Вільнюса. Це ніяк не в’яжеться з декларованим прагненням Литви – країни-члена ЄС до демократії та верховенства права», – написав Долгов.

21 березня Вільнюській окружний адміністративний суд задовольнив прохання литовської комісії з радіо та ТБ обмежити на три місяці трансляції телеканалу «NTV mir Lithuania», повідомляє портал Delfi. Підставою для звернення до суду для комісії стала трансляція цим каналом документального фільму пропагандистсько змісту «Засуджені». Капкан для групи «Альфа». У цьому фільмі були представлені викривлені оцінки подій 13 січня 1991 року у Вільнюсі. Рішення комісія прийняла одноголосно.

«Наші експерти та відділ нагляду вирішили, що порушується те, що знаходиться під забороною: забороняється поширювати інформацію, яка розпалює війну, ненависть, є дезінформацією, підбурює на розправу з групою людей і т.п.», – сказав голова Комісії Едмундас Вайтекунас.

При цьому у Литві не вважають це цензурою.

«Цензура – це коли забороняється щось, а закони не порушуються. У нас мова йде про порушення закону, тому зрозуміло, що про цензуру не йдеться», – наголосив Вайтекунас.

Джерело: MediaSapiens