Про це йдеться в повідомленні прес-служби МЗС РФ.

«Державна прикордонна служба України продовжує забороняти членам екіпажів повітряних суден російського авіаперевізника залишати борт повітряного судна з метою дотримання ними режиму робочого часу і часу відпочинку членів екіпажів повітряних суден при виконанні польотів на міжнародних повітряних авіалініях, що порушує положення міжнародних актів, спрямованих на дотримання вимог з безпеки польотів», – йдеться в повідомленні російського зовнішньополітичного відомства.

Зокрема МЗС Росії посилається на випадок, що стався 24 березня. Тоді другому пілоту екіпажу літака «Аерофлоту», який прямував рейсом «Москва-Київ», буцімто заборонили покидати борт судна.

У прес-центрі Державної прикордонної служби України заявили, що ця інформація не відповідає дійсності. Вони також зазначили, що будь-які дії щодо громадян іншої країни застосовуються лише у випадку відповідних рекомендацій з боку правоохоронних органів України.

Офіційну відповідь на ноту російського МЗС, де згадуються дії українських прикордонників, обіцяють оприлюднити невдовзі на сайті Державної прикордонної служби України.

Джерело: Радіо Свобода