Про це повідомляє «РБК» з посиланням на проект російського Держбюджету. 

З проекту бюджету на 2015 рік і на плановий період 2016 і 2017 років випливає, що 373 млрд. рублів на Крим будуть виділені в наступному році. Однак у прес-службі Мінфіну РБК пояснили, що тепер гроші виділятимуть по роках: в 2016 році - 134,6 мільярда, в 2017 - 138,4 мільярда.

Заступник міністра у справах Криму Андрій Соколов розповів, що Мінфін до останнього хотів виділити ці гроші відразу, щоб провести фінансування федеральної цільової програми розвитку Криму через Інвестфонд. «Це спроба Мінфіну зарезервувати суму на випадок майбутніх секвестрів якихось, щоб витрати на Крим були захищені», - сказав він.

Заступник голови прес-служби Мінфіну Юлія Зайцева у відповіді на запит агентства зазначила, що ідея з використанням Інвестфонду обговорювалася, але від неї відмовилися.

При фінансуванні статей бюджету через Інвестфонд керуючі фондом можуть переносити не використані за звітний період кошти на майбутні періоди, а не повертати їх в загальний казан. Це гарантує збереження фінансування протягом кількох років.

Нагадаємо, у Держдумі Росії озвучили дані Кримстату, згідно із якими економічна статистика Криму за останні півроку показує глибокий спад «за всіма фронтами».