Росія розмістила велике скупчення російських військових вздовж українського кордону.

25 батальонно-тактичних груп – 82 тис. російських військових розмістили у Ростовський області, на окупованому Донбасі та в захопленному Криму, каже начальник Управління верифікації Генерального штабу ЗСУ Андрій Гудзь, повідомляє УНІАН.

Він додав, що у Новочеркаську Ростовської області Росії знаходиться оперативно-тактичний штаб, що входить до складу Південного військового округу.

"Зазначені військові організми знаходяться поза контролем ОБСЄ та інших безпекових організацій. Це активні війська, які раптово нарощують свою чисельність під час непередбаченої військової діяльності", - додав Гудзь.

Начальник Управління верифікації Генерального штабу ЗСУ каже, що основну загрозу створюють носії ядерної зброї.

"Небезпеку створює розгортання Росією носіїв ядерної зброї, у тому числі наземних комплексів "Іскандер" та носіїв ракет морського базування типу "Калібр" із дальністю ураження, яка може перевищувати обмеження, визначені договором про ліквідацію ракет середньої та меншої дальності. РФ також приховує наявність в АРК більш сучасних літаків ЯК-130, Міг-29, Су-30М та вертольотів Мі-35М, Мі-24", - говорить Гудзь.

Як писав "Вголос", Росія хоче вести війну по-новому. Міністр оборони Росії генерал Сергій Шойгу заявив, що Росії потрібна нова теорія ведення воєн.